Karbantartó technikus

Referencia
5-18-40608

Nemzetközileg elismert és Magyarországon több, mint 20 éve jelen lévő térkő-és burkolatkő gyártásával foglalkozó partnerünk keresi új kollégáját

ERŐSÁRAMÚ KARBANTARTÓ pozícióba.

Mindennapi feladataid lesznek:

  • A telephely gyártógépeinek elektromos karbantartása;
  • A felmerülő hibák felismerése és elhárítása;
  • A folyamatos üzemeltetéshez szükséges alkatrészek és egyéb kellékek meglétének megfigyelése;
  • Az elektromos biztonsági berendezések folyamatos ellenőrzése.
Követelmények

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Rendelkezel erősáramú villanyszerelő végzettséggel,
  • és van már tapasztalatod gyártó gépek karbantarásában.

Előnyt jelent:

  • PLC programozási és ipari vezérléstechnikai ismeretek.
Előnyök

Amit a munkádért cserébe kapsz:

  • Motiváló juttatási csomagot;
  • Kimagasló cafeteria rendszert;
  • 13. havi bérkifizetést az év végén;
  • Bejárás támogatást gépkocsival ( 15Ft/km);
  • Két műszakos munkarendet ( Hétfőtől- Péntekig).

Munkavégzés helye: Ócsa