Karbantartó diagnosztikai mérnök

Referencia
4-10-40553

Német hátterű járműipari fémmegmunkálással foglalkozó partnercégünk az alábbi pozícióra keresi új munkatársát:

KARBANTARTÓ DIAGNOSZTIKAI MÉRNÖK

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • Megelőző karbantartási munkák tervezése, fejlesztése, ellenőrzése
  • Karbantartási szoftver bevezetésében, kiépítésében való aktív részvétel
  • Operatív csapat szakmai támogatása
  • Rövid és hosszú távú karbantartási tervek készítése, koordinálása
  • Műszaki fejlesztésben való részvétel
  • Folyamatos hiba elemzés, javító intézkedések definiálása
  • Karbantartási terület mutató számainak fejlesztése
Követelmények
  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamos,-gépész,-mechatronikai területről)
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Min. 1 év szakmai tapasztalat korábbi karbantartási/diagnosztikai területen, karbantartási szoftverben való munkavégzés
  • Az alapbéren felül ösztönző bér és cafeteria is jár, rugalmas munkaidő van a cégnél törzsidővel
  • Albérlet támogatás, ha messzebbről költöznél Győrbe
  • Tapasztalt és felkészült csapatban tudod elsajátítani a szakma részleteit