Karbantartás vezető

Referencia
101-18-42493

KARBANTARTÁSI VEZETŐT keres az egyik piacvezető, válságálló szektorban tevékenykedő gyártó partnercégünk!

Ha szereztél már pár év tapasztalatot gyártógépek karbantartásában és szívesen vezetnéd néhány tecnikus munkáját, akkor ezt a lehetőséget semmiképp ne hagyd ki!

Ezek a feladatok várnak rád:

  • A karbantartási munkákban való szakmai részvétel,
  • a folyamatos termelés biztosítása a telephelen belül,
  • a karbantartó csapat munkájának menedzselése, irányítása,
  • szükséges alkatrészek beszerzésének koordinálása,
  • riportáláls a vezetők felé a terület változásairól,
  • telefonos elérhetőség bztosítása a műszakban dolgozó kollégáknak.

A munkavégzés helye: Ócsa

Követelmények

A te jelentkezésdet várjuk, ha:

  • gépész vagy mechanikus szakirányú végzettséged van,
  • 2 évet dolgoztál már hasonló területen, főként gyártógépek karbantartásában,
  • kiváló problémamegoldó képességgel és kommunikációs készséggel rendelkezel.

Előnyt jelent, ha

  • gépészmérnökként végeztél,

kommunikációképes szinten beszélsz angolul.

Előnyök

Amit a cég a munkádért cserébe kínál:

  • Az alapbéren felül fix, időarányos 13. havi fizetést,
  • cafateriát és prémiumot,
  • bejárási támogatát, 35 Ft/km szinten,
  • egészségbiztosítást,
  • költözés esetében lakhatási támogatást.