Kaputechnikai szerelő

Referencia
5-18-40036

Raktárlogisztikai rendszerek kialakításával, kaputechnikai tervezéssel és kiépítésével foglalkozó partnerünk keresi új munkatársát országos munkavégzésre az alábbi munkakörbe:

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Ipari környezetben használatos szekcionált, redőny, gyors,- és hűtőkapuk javítása az ügyfelek telephelyein;
  • Dokkolástechnikai eszközök karbantartása, szerelése;
  • Installációban való segédkezés, hibakeresés;
  • Dokumentációs feladatok ellátása.
Követelmények

Te vagy az emberük, ha:

  • Kijáró szervizes munkakörben szereztél már némi tapasztalatot;
  • Középfokú szakirányú végzettséged van (pl: villanyszerelő, elektrotechnikus, műszerész, lakatos);
  • B kategóriás jogsival rendelkezel és lehetőleg szeretsz is vezetni;
  • Alapos és precíz vagy munkád iránt;
  • Nem okoz gondot számodra a tablet használata.
Előnyök

Amit az ügyfelünk kínál:

  • Stabil, nemzetközi hátteret - Pandémia ellenére is több kollégával tudnak bővülni.
  • Jól felszerelt szervizautó, amit magán célokra is használhatsz;
  • Mobiltelefont, tabletet biztosítanak;
  • Alapbéren felül cafeteriával is kiegészül a havi béred;
  • Folyamatos szakmai támogatásban, továbbképzésekben részesülhetsz.