Junior technológiai mérnök

Referencia
101-10-42629

Az egyik autóipari partnercégünkhöz keresünk Junior minőségbiztosítási mérnök pozícióba kollégákat.

Ha most fejezted be az egyetemi tanulmányaid és keresed az első főállású munkahelyed, valamint szeretnél tapasztalatot szerezni egy igazán specifikus területen, akkor ez a lehetőség Neked szól !

Milyen feladatok várnak Rád?:

  • Termékek és technológiák bevezetésében való részvétel;
  • Az új folyamatok figyelemmel kísérése és ezekről megfelelő visszajelzések készítése;
  • A technológiák és folyamatok megismerése tapasztalt kollégák mellett;
  • Szükséges riportok és dokumentációk elkészítése.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel gépészmérnök/vegyészmérnök/műszaki menedzser végzettséggel;
  • Az angol nyelv aktív használata nem okoz problémát;
  • Lelkesen várod, hogy tapasztalt mérnökök mellett szerezz tapasztalatot.
Előnyök

Amit partnerünk kínál:

  • Alapbéren felüli cafetéria és bónusz rendszer;
  • Költözési és lakhatási támogatással is segítik új kollégáikat;
  • Napi melegétkezési lehetőség;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség.