Junior Technical Sales Representative

Referencia
1-23-43289

Budaörsi telephelyű, ipari elektronika termékek kereskedelmével (szenzorok, motorok, villanymotorok) foglalkozó svéd hátterű partnerünk számára keresünk Junior Technical Sales Representative pozícióba az új munkatársat. Ha most kóstolnál bele az értékesítés világába vagy már rendelkezel 1-2 év tapasztalattal hasonló területről, ne habozz jelentkezz!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Személyes tárgyalások szervezése nyugat-magyarországi ügyfelekkel,
  • új partnerek felkutatása, és ügyfélhálózat bővítése,
  • meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás,
  • vevői igények felmérése, műszaki tanácsadás nyújtása,
  • a piaci lehetőségek folyamatos figyelése, elemzése,
  • ügyféligényre szabott egyedi megoldások kidolgozása, prezentálása, ügyféltalálkozók lebonyolítása.
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel,
  • folyékonyan kommunikálsz angolul szóban és írásban is,
  • nyitott, dinamikus és tanulni vágyó személyiség vagy,
  • megvan benned az értékesítői véna és a jó kapcsolatteremtési képesség,
  • van B kategóriás jogosítványod.
Előnyök

Amit a cég kínál:

  • Alapbéren felüli cafetéria és bónusz rendszer,
  • céges autó a munkavégzéshez és magán használhatra is,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • stabil, skandináv cégkultúra, emberközpontú környezet.