Junior számviteli szakértő - biztosítási szektor

Referencia
1-7-40285

Magyarország egyik vezető könyvvizsgálattal -, adó- és üzleti tanácsadással foglalkozó vállalata szeretné bővíteni számviteli csapatát, tanácsadási területen. Multinacionális környezet, szakmai tréningek, karrierút, összetartó csapat. Ez csak néhány dolog a számos lehetőség közül, ami a leendő kollégára vár!

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:

  • Aktív részvétel az IFRS 17 konverziós projektekben, az ajánlatadástól a lezárásig
  • Részvétel könyvvizsgálati folyamatokban
  • Prezentációk, kalkulációk, véleményezések készítése
  • Szakértők munkájának támogatása
  • Folyamatos ügyfél-kommunikáció fenntartása
  • Helyszíni tanácsadási ügyfélmunkák (elsősorban biztosítási szektorban)
Követelmények
  • Folyamatban lévő vagy már megszerzett pénzügy-számviteli diploma
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Microsoft Office programcsalád felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikatív, proaktív személyiség
  • Kvantitatív elemzői véna
  • Analitikus, logikus gondolkodás
  • Komplex feladatok megoldása iránti vágy
Előnyök
  • Folyamatos előrelépés biztosítása
  • Szakmai képzések, személyes fejlődés lehetősége
  • Versenyképes alapbéren felül komplex juttatási csomag
  • Tanácsadói kompetenciák fejlesztésének biztosítása