Junior projektmenedzser

Referencia
101-10-42070

Frissdiplomás villamos,- vagy gépészmérnök mérnök vagy? Szívesen dolgoznál egy nemzetközi szinten is ismert cégnél? Vezető személyiségnek tartod magadat?

Ha a kérdésekre a válasz IGEN, akkor ne szalaszd el az alábbi lehetőséget!

Amerikai hátterű partnercégünk keresi új munkatársát JUNIOR PROJEKTMENEDZSER pozícióba!

Itt a következő feladatok várnak rád:

  • Üzemeltetési technológia fejlesztése projektek mentén,
  • ezen projektek vezetése,
  • rendszerkarbantartás koordinálása,
  • a gyártósori gépek folyamatos felülvizsgálata digitális és energiatakarékossági szempontból,
  • projektdokumentációk megfeleltetése a vállalati szabványoknak,
  • üzemeltetési technológia szabályainak betartatása.

A munkavégzés helye: Gyöngyös

Követelmények

Te lehetsz a tökéletes jelölt, ha:

  • Felsőfokú villamosmérnöki, gépészmérnöki, mechatronikai mérnöki, vagy IT-s végzettséggel rendelkezel,
  • nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű használata,
  • vezető személyiség vagy
  • szívesen dolgozol csapatban, rugalmas és precíz vagy
  • nagy előny, ha szereztél már tapasztalatot hasonló területen
Előnyök

Munkádat az alábbiakkal jutalmazzák:

  • Az alapbéren felül cafeteria és 13. havi fizetés,
  • karrierprogramban való részvétel, egyéni mentorálás és lehetőség nemzetközi karrierre,
  • bejárási támogatás és/vagy céges busz Budapestről és a környező településekről,
  • költözés esetén havi szintű lakhatási támogatás,
  • kedvezményes éttermi étkezési lehetőség,
  • kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség a cég által gyártott termékekből,
  • részvényvásárlási program és sportklub tagság, valamint szervezett családi kirándulások,
  • nagyobb értékű karácsonyi ajándékcsomag.