Junior PPC Google Campaign Manager

Referencia
1-19-40636

Saját ékszerek gyártásával és értékesítésével foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba új munkatársat:

Ebben a pozícióban az alábbi feladatokért leszel felelős:

  • Kampányok managelése (Google Ads)
  • Figyelemfelkeltő hirdetések készítése
  • A kampányok teljesítményének nyomon követése
  • Versenytársak monitorozása
  • Együttműködés a többi PPC specialistával
Követelmények

Amire biztosan szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:

  • Befejezett felsőfokú tanulmányok (diploma)
  • Analitikus gondolkozás
  • PPC kampányokban szerzett tapasztalat (Google vagy Facebook)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is
Előnyök

Amire az alapbéren felül számíthatsz:

  • Home office lehetőség (heti 2x)
  • Nettó 25 000 HUF cafetéria havonta