Junior minőségbiztosítási mérnök

Referencia
101-10-42628

Az egyik autóipari partnercégünkhöz keresünk Junior minőségbiztosítési mérnök pozícióba kollégákat.

Ha most fejezted be az egyetemi tanulmányaid és keresed az első főállású munkahelyed, akkor ez a lehetőség Neked szól !

Milyen feladatok várnak Rád?:

  • A gyártásban használt mérőrendszerek vizsgálatainak tervezése;
  • Hibák megelőzésére és a költségek csökkentésére tehetsz javaslatokat;
  • A vevői panaszok folyamatos monitorozása, elemzése;
  • Auditokon való részvétel;
  • A termelési csapat quality oldalról történő támogatása.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel gépészmérnök végzettséggel;
  • Az angol nyelv aktív használata nem okoz problémát;
  • Lelkesen várod, hogy tapasztalt mérnökök mellett tanulhass meg mindent a folyamatokról.
Előnyök

Amit partnerünk kínál:

  • Alapbéren felüli cafetéria és bónusz rendszer;
  • Költözési és lakhatási támogatással is segítik új kollégáikat;
  • Napi melegétkezés;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség.