Junior Manager Program

Referencia
101-10-43455
Pozícióleírás megtekintése

JUNIOR MANAGER PROGRAM - indítsd be a karriredet!

Pécsi székhelyű gyártópartnerünkhöz pályakezdő/junior mérnököket keresünk a karrierprogramjukba!

Amennyiben rendelkezel mérnöki diplomával, vagy már az utolsó félévben jársz az egyetemen és szívesen dolgoznál teljes állásban, itt a nagyszerű lehetőség!

A programról röviden: az 1-1,5 éves időtartamú rotációs program alatt megismerheted a teljes gyártási folyamatot, a különböző osztályok működését, amelynek keretein belül nemcsak a cég pécsi gyártóegységével, hanem az ország más részén és a külföldön található telephelyeikkel is találkozhatsz. A program célja, hogy átfogó képet kaphass a termelés főbb szegmenseiről, hogy a rotációs időszak végére manageri pozícióban folytathasd munkádat.

Milyen feladatok várnak rád a programban?

  • Tapasztalt mentorok segítségével ismered meg a vállalat működésének részleteit,
  • Saját projektek koordinálásáért leszel felelős a különböző műszaki területeken, amelyeket végigviszel, és a végén prezentálod a vezetőségnek.
Követelmények

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:

  • rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel (preferáltan gépész-, villamos-, vagy mechatronikai mérnök, vagy műszaki menedzser), de az sem gond, ha az utolsó félévedet töltöd az egyetemen,
  • az angol nyelv aktív használata szóban és írásban sem okoz problémát,
  • már alig várod, hogy megtaláld első főállású munkahelyed, ahol folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek várnak rád.
Előnyök

Amit partnerünk a munkádért cserébe kínál:

  • betekintést nyerhetsz egy nemzetközi gyártócég mindennapi működésébe, elmélyülhetsz a folyamatok megismerésében, és mindehhez tapasztalt mentorok segítségére is számíthatsz,
  • ugyanakkor önálló projekteket vihetsz, úgyhogy itt az első perctől lesz rajtad felelősség, ez nem egy kávéfőzős pozíció :)
  • mindemellett, az alapbéren felül számíthatsz cafeteriára és önkéntes nyugdíjpénztár támogatásra,
  • éves bónusz is üti markodat,
  • baleset-és egészségbiztosítással is számolhatsz, ez utóbbi magánorvosi ellátásra és szűrésekre is felhasználható,
  • kedvezményes étkezési lehetőség és egyéb jóléti juttatások várnak rád,
  • valamint a céges külfüldi utazások teljeskörű támogatására számíthatsz.