Junior Manager Program

Referencia
101-10-42894

Az egyik pécsi gyártó partnerünkhöz keresünk pályakezdő kollégákat egy Junior manager program keretein belül.

Miért lett a neve Junior manager program ? - A körülbelül egy éves időintervallumú rotációs program alatt megismerheted a teljes gyártási folyamatot, a különböző osztályok működését, és mindezt nem csak a pécsi gyártóhelyükön, hanem az ország más részén található telephellyel és külföldi utazással egybekötve. A program végén pedig a cél, hogy manageri pozícióba kerülj és az addig tanult ismereteiddel támogasd a vállalat sikeres működését.

Milyen feladatok várnak rád az egy év alatt ?:

  • Tapasztalt mentorok segítségével ismernéd meg a vállalat működésének részleteit;
  • Saját projektek koordinálásáért lennél felelős a különböző területeken.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel gépészmérnök, villamosmérnök, vagy gazdasági felsőfokú végzettséggel, de az sem gond, ha az utolsó féléved töltöd az egyetemen.
  • Az angol nyelv aktív használata szóban és írásban sem okoz problémát;
  • Már alig várod, hogy megtaláld első főállású munkahelyed, ahol folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek várnak Rád.
Előnyök

Amit partnerünk cserébe kínál:

  • Alapbéren felüli cafetéria és bónusz;
  • Bejárás támogatás;
  • Életbiztosítási és egészségbiztosítás;
  • Sportolási támogatás;
  • Külföldi céges utazás.