Junior Könyvelő (Tatabánya)

Referencia
1-7-40686

Lendületesen fejlődő elektromos autóipari ügyfelünk most két lelkes junior könyvelővel is szeretné bővíteni Accounting csapatát! A pozíció betöltéséhez már minimális könyvelési tapasztalat is elegendő, az angolodnak viszont legalább kommunikációképesnek kell lennie. Ha szimpatikus a lehetőség, olvass tovább! :)

Felelősségi körödbe az alábbi feladatok tartoznának:

  • Kimenő/ bejövő számlák kezelése és könyvelése (IFRS szerint)
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • Éves könyvvizsgálatok támogatása
  • Zárásokban való aktív részvétel
  • SAP FI modul használata
  • Szenior könyvelő munkájának támogatása
Követelmények

Várjuk a jelentkezésed, amennyiben:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Preferáltan pénzügy-számvitel szakon szereztél diplomát
  • Van egy kis tapasztalatod a könyvelésben
  • Az alapvető adózási kérdésekkel tisztában vagy
Előnyök

Az alapbéren felül az alábbi juttatások várnak Rád:

  • Cafeteria
  • Étkezési hozzájárulás
  • Bejárástámogatás (vonatjegy vagy benzinköltség támogatása)
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Havi 2 nap Home Office
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő: 09:00-15:00-ig)
  • Award&Recognition negyedéves program