Junior IT Recruiter (kiemelt ügyfél projekt)

Referencia
1-14-42144

Saját csapatunkba keresünk új Junior IT Recruitert, hogy a Te segítségeddel még hatékonyabban tudjuk támogatni informatikai szektorba szakembereket kereső kiemelt partnerünket.

Alapvetően már elboldogulsz a toborzás útvesztőjében, de közben azt is érzed, hogy van olyan terület, amiben tudnál fejlődni? Akkor itt a helyed!

És mik is lesznek a feladatok?

  • Jelöltek felkutatása, megszólítása, az érdeklődés felkeltése és interjúk szervezése
  • Interjúk levezetése, pályázati anyagok elkészítése
  • Jelöltek támogatása és motiváltan tartása a kiválasztási folyamat során
  • Szoros együttműködés a csapatban dolgozó, ügyfélkapcsolatért felelős tapasztalt kollégával
  • Visszajelzések közvetítése
  • Kreatív, új jelöltforrások, módszerek felkutatása, out of the box megközelítés alkalmazása
  • Napi szintű, a toborzáshoz kapcsolódó adminisztratív teendők elvégzése
Követelmények

Mik a beugró feltételek ebbe a pozícióba?

  • 1 év tapasztalat jelöltek felkutatásában, megszólításában (talent sourcer vagy junior recruiter pozícióban)
  • Proaktivitás, kitartó és precíz munkavégzés
  • Motiváció a tanulásra, folyamatos fejlődésre és az IT terület alaposabb megismerésére
  • Folyékony középfokú (B2) angol nyelvtudás
Előnyök

Amit biztosítunk:

  • Alapbér + jutalék, ami havi rendszerességel kerül kifizetésre
  • Megfelelő munkaeszközök és technikai háttér, hogy a munkádat gond nélkül tudd végezni,
  • Részletes onboarding és alapozó tréningek az első hetekben,
  • Alapos, IT specifikus szakmai-, valamint sourcing technikákról szóló tréningek,
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör,
  • Erős szakmai és emberi támogatás,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • A magas fokú szakmaiság mellett egy laza, jó hangulatú csapat garantált.