Junior grafikus

Referencia
1-25-40575

Multinacionális, gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünkhöz keresünk grafikus munkatársakat.

Ha ismered és használod az Adobe Creative Cloud programoka és szeretnéd tudásod kamatoztatni, akkor jelentkezz!

Feladatok:

  • csomagolóanyagok tervezése és kivitelezése
  • címkék és dobozok tervezése
  • betegtájékoztatók tördelése
  • fotódokumentációk készítése
  • kapcsolattartás külföldi nyomdákkal, illetve a törzskönyvező kollégákkal
Követelmények
  • legalább középfokú végzettség
  • magabiztos, középfokú angol nyelvtudás
  • InDesign, Illustrator és Adobe Photoshop programok felhasználói szintű ismerete
  • releváns munkatapasztalat előny, de nem feltétel
Előnyök
  • egy jó hangulatú és dinamikus munkahely
  • versenyképes bérezésl és havi bónusz
  • választható cafeteria és éves bérfejlesztés
  • hűségedért bizonyos idő után széleskörű magánegészségügyi ellátást biztosítanak számodra
  • jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők