Junior folyamatelemző - EXCEL must have

Kapcsolat
Szegedi Vivien
Referencia
103-11-42776

Egy dinamikusan növekvő pénzügyi szolgáltató partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

FOLYAMATELEMZŐ

Ebben a pozícióban az alábbi feladatok várnak:

  • a cégcsoport folyamatfejlesztési programjában való aktív részvétel,
  • önálló fejlesztések megvalósítása,
  • a felhasználók támogatása, főként EXCEL területen

Amennyiben magabiztos tudásod van EXCEL-ben és szívesen veszel részt a különböző fejlesztésekben, mindenképpen JELENTKEZZ!

Követelmények

Amire szükséged van:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség pénzügyi, számviteli vagy közgazdasági területen
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • magabiztos EXCEL tudás,
  • magabiztos angol nyelvtudásra, szóban és írásban is
Előnyök

Amire az alapfizetésen felül számíthatsz:

  • Home office lehetőség (megbeszélés alapján, akár havi 1-2 alkalommal is elég meglátogatnod az irodát)
  • Cafetéria
  • Egészségbiztosítás