Junior fenntarthatósági koordinátor

Referencia
101-10-42064

Mostanában szereztél, vagy fogsz szerezni mérnöki diplomát? Érdekel a bolygónk jövője, de nem tudod még pontosan, hogy hogyan is tehetnél érte?

Gondolkodj nagyban, és ugorj fejest a FENNTARTHATÓSÁG VILÁGÁBA!

Amerikai hátterű partnerünknek szintén fontos a környezetvédelem, ezért keresnek új munkatársat JUNIOR FENNTARTHATÓSÁGI KOORDINÁTOR pozícióba.

Ha ott lapul valamilyen mérnöki diploma a zsebedben és nem okoz gondot az angol nyelv napi használata, akkor ezt a lehetőséget semmiképp se hagyd ki!

Lássuk, mik lesznek a feladatok ebben a pozícióban:

  • Te fogod kontrollálni a vállalat víz,- gáz,- villamos energia felhasználását,
  • részt veszel a cég fenntarthatósági céljainak elérésben különböző projektek kivitelezésével,
  • együttműködsz szakértőkkel és társosztályokkal a legjobb megoldás kialakításának érdekében,
  • részt veszel a fenntarthatósági kultúra cégen belüli kialakításában.

A munkavégzés helye: Gyöngyös

Követelmények

Te lehetsz a befutó, ha

  • 1 -3 év tapasztalattal rendelkezel/fél éved van hátra a suliból, de már tudnál teljes állásban dolgozni,
  • angol nyelvtudásod aktív és bátran is használod,
  • szívesen ragadod magadhoz a koordinációt és dolgozol csapatban.

Előny, ha foglalkoztál már korábban fenntarthatósággal.

Előnyök

Munkádat az alábbiakkal jutalmazzák:

  • Az alapbéren felül cafeteria és 13. havi fizetés,
  • egyéni mentorálás és lehetőség nemzetközi karrierre,
  • bejárási támogatás és/vagy céges busz Budapestről és a környező településekről,
  • költözés esetén havi szintű lakhatási támogatás,
  • kedvezményes étkezési lehetőség,
  • kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség a cég által gyártott termékekből,
  • részvényvásárlási program és sportklub tagság, valamint szervezett családi kirándulások,
  • nagyobb értékű karácsonyi ajándékcsomag.