Junior ERP specialist

Referencia
1-3-41278

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba angolul magas szinten kommunikáló, új munkatársat:

Junior ERP Specialista

A pozícióban az alábbi feladatok várnak RÁD:

  • ERP rendszer adminisztrációs feladatainak ellátása
  • ERP rendszer karbantartása és részvétel a különböző implementációs feladatokban
  • A cég igényeinek megfelelő riportálási megoldások tervezése
  • Tréningek szervezése a felhasználók részére
  • Támogatás az esetlegesen felmerülő problémák megoldásában
Követelmények

Amire szükséged lesz:

  • Legalább 1 év tapasztalat pénzügyi területen (könyvelési, riportálási folyamatok ismerete)
  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Excel magas szintű ismerete
  • Tapasztalat bármilyen pénzügyi rendszer implementációjában
Előnyök

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Versenyképes alapbér
  • Home office lehetőség
  • Multinacionális környezetben fejlesztheted tovább a tudásodat