Junior erősáramú villamosmérnök

Teljes munkaidős
Bér
400 000 - 750 000 Ft
Referencia
4-10-40034

Stabil, jelenleg is fejlesztéseket végző, "covid álló" iparágban tevékenykedő gyártópartnerünk szeretné erősíteni csapatát. JUNIOR ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK kollégát keresünk hozzájuk.

Ezek lesznek a feladataid:

  • beruházások, géptelepítések segítése erősáram szempontjából,
  • nagyteljesítményű gyártógépek folyamatos áramellátásnak biztosítása,
  • termelőgépek preventív és eseti karbantartásának megtervezése,
  • együttműködés a karbantartó mérnökökkel és a karbantartó technikusok koordinálása.

Jelentkezni az ország bármely szegletéből jelentkezhetsz, mivel lakhatási támogatást tud biztosítani a cég!

Munkavégzés helye: Békés-megye

  • A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva.
Követelmények
  • felsőfokú villamosmérnök (erősáram) végzettséggel rendelkezel vagy folyamatban vannak a tanulmányaid,
  • lehetsz teljesen pályakezdő, de az sem akadály ha már van tapasztalatod ezen a területen,
  • angolul legalább alapszinten kommunikálsz,
  • szeretnél gyakorlatot szerezni a munka világában,
  • lelkiismeretsség és kitartás jellemez.