Junior beszerző

Referencia
101-20-42373

Nemzetközi hátterű gyártópartnerünkhöz keresünk új kollégát JUNIOR BESZERZŐ pozícióba. Amennyiben szívesen csatlakoznál egy zöldmezős beruházáshoz, és már van a hátad mögött 1-3 év beszerzési, vagy beszerzés támogatási területen szerzett tapasztalat, ezt a lehetőséget ne hagyd ki!

Lássuk, mivel telnek majd a napjaid ebben a munkakörben:

  • operatív beszerzői oldalról támogatnád a folyamatokat,
  • szemmel tartod a készletszinteket és a be- és kifelé irányuló készletmozgást és nyilvántartást vezetsz erről,
  • frissíted a termékekkel, beszállítókkal kapcsolatos adatokat,
  • nyomon követed a megrendeléseket és a szállítmányokat,
  • te fogsz meggyőződni róla, hogy a temrékek hibátlanul érkezzenek meg a gyárba,
  • PO számokat állítasz ki, illetve nyomonköveted, hogy a megfelelő dokumentumok rendelkezésre álljanak.
Követelmények

Amennyiben az alábbi állítások igazak rád, ne habozz tovább, jelentkezz:

  • befejezett középfokú tanulmányokkal rendelkezel,
  • szereztél már 1-2 év tapasztalatot termelési területen, mint beszerző,
  • dolgoztál már valamilyen vállalatirányítási rendszerben (Oracle előnyt jelent),
  • angol nyelvtudásod aktív és kommunikációképes.

Munkádat a cég az alábbiakkal jutalmazza, az alapbéren felül:

  • napi egyszeri meleg étkezési lehetőséget biztosítanak számodra,
  • bejárásodat nettó 25 Ft/km-es díjjal támogatják,
  • túlóra esetében bérbeli kompenzációra számíthatsz,
  • egy nemzetközi, stabil lábakon álló vállalathoz csatlakozhatsz.