Junior Beszerző

Referencia
101-20-42005

Multinacionális partnerünk fém és műanyagalkatrészek összeszerelésével foglalkozik, akik számára keressük új kollégájukat JUNIOR BESZERZŐ pozícióba. A munkakör betöltésével egy kb. 16 fős beszerzői csapat tagja lennél. Remek lehetőség lehet ha szereztél már tapasztalatot külkereskedelmi asszisztens pozícióban és szeretnéd tudásod fejleszteni valamint az operatív beszerzés területét megismerni.

Pozíció betöltésével a feladataid közé tartozna:

  • A cég részére a szüksége alapanyagoknak, alkatrészeknek a megrendelése
  • Egészen a telephelyre érkezésig ezeknek a megrendelt termékeknek a nyomon követése
  • Ezek adminisztratív hátterének a biztosítása
  • Kapcsolattartás külföldi beszállítókkal
Követelmények

Néhány dolog ami elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Ki tudod fejezni magad angolul szóban és írásban egyaránt, hiszen a beszállítok nagy része külföldi és velük egyeztetni kell majd
  • Előnyt jelenthet még ha van már tapasztalatod vállalatirányítási rendszerek használatában (SAP)
Előnyök

Fizetéseden kívül amit partnerünk kínál:

  • Széleskörű béren kívüli juttatás érhető el náluk (Szép-kártya, önkéntes nyugdíjtámogatás, készpénzkifizetés)
  • 15 Ft/km üzemanyagköltség, vagy használhatod a céges buszukat is ami Budapesten Nagyvárad tértől indul és Csepelen keresztül megy Szigetszentmiklósi telephelyet vagy Dunaharaszti indulást is választhatod.
  • Helyi meleg étkezési lehetőséget biztosítanak