Junior bérszámfejtő - 11. kerület

Referencia
103-7-43412-3

11. kerületi partnerünk megbízásából keresünk bővülés miatt BÉRSZÁMFEJTŐ/SZEMÉLYÜGYI MUNKATÁRS kollégát, aki már legalább 1 év tapasztalattal rendelkezik bérszámfejtés terén.

A leendő kolléga feladatai:

  • Teljes körű bér- és kifizetőhelyi társadalombiztosítási ügyintézési feladatok ellátása;
  • Ki-beléptetéssel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése;
  • Munkaidő-nyilvántartó rendszer kezelése;
  • Munkaügyi dokumentumok (szerződések, szerződés módosítások, munkaköri leírások) elkészítése, nyilvántartása;
  • Rendszeres és eseti statisztikák, kimutatások, adatszolgáltatások (nav, ksh) készítése;
  • A munkatársak kérdéseinek megválaszolása bérszámfejtési, társadalombiztosítással kapcsolatos, valamint munkaügyi kérdésekben;
  • Toborzási folyamatokban való aktív részvétel
Követelmények

Legfontosabb elvárások:

  • Bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
  • Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat bérszámfejtés terén
  • A területet érintő jogszabályok naprakész ismerete
  • Ms Office (főként Excel) magabiztos használata
  • Előny az aktív, kommunikációképes német/angol nyelvtudás
  • Precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
Előnyök

Alapbéren kívüli juttatások:

  • Dolgozói vásárlási kedvezmények
  • Bejárás támogatás
  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi hátterő cégnél
  • Befogadó, jó hangulatú csapat