Jogtanácsos

Teljes munkaidős
Teljes otthoni munkavégzés
Részben otthoni munkavégzés
Kapcsolat
Szegedi Vivien
Referencia
103-17-43186

Budapesti, pénzintézeti partnerünk megbízásából keresünk JOGTANÁCSOS kollégát, aki többek között az online marketing, marketing és kommunikációs területeket jogi szempontból támogatja.

Jogtanácsosként felelős leszel az üzleti tevékenység jogi kockázatainak kezeléséért, valamint a szabályozásoknak való megfelelőségért az online és hagyományos marketing területeken is.

Feladatok:

  • Tanácsadás az online marketing, marketing és kommunikációs területeken, jogi szempontból
  • Részvétel a marketingkampányok és promóciók jogi tervezésében és megvalósításában
  • Figyelemmel kísérni a szabályozásokat és jogszabályokat, és biztosítani azoknak megfelelő alkalmazását a marketingtevékenységeink során
  • Jogtanácsadás a vállalati szabályzatok és protokollok kidolgozásában és módosításában, amelyek a marketing és kommunikációs területeket érintik
  • Tájékoztatni a vezetőséget a jogi kockázatokról, és javaslatokat tenni a kockázatok kezelésére.
Követelmények

Amire mindenképpen szükséged van:

Követelmények:

  • Jogi diplomára (szakvizsga)
  • Minimum 3 év releváns jogi tapasztalatra pénzügyi, online marketing, marketing és kommunikációs területeken (- pénzintézetben szerzett tapasztalat óriási előnyt jelent!)
  • Részletes tudásra az adatvédelmi szabályozásokról és az online média jogi környezetéről
  • Felsőfokú angol nyelvtudásra szóban és írásban is
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségre
  • Proaktív, rugalmas és eredményorientált személyiségre.
Előnyök

Amire az alapbéren felül számíthatsz:

  • Cafetériára
  • Rugalmas munkaidőre
  • Hibrid munkavégzésre
  • Éves bónuszra
  • Multinacionális környezetre
  • Fejlődési lehetőségre és kihívást jelentő feladatokra