IT Talent acquisition specialist

Referencia
103-14-41878

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba új munkatársat:

Az IT szervezet, ahova keressünk TÉGED 10 országot támogat a CEE régióban. Ezáltal a keresések is ezekben az országokban zajlanak. Ezeket kellene összefogni, és részt venni az interjúkon, néhány országban pedig aktívan keresni.

Természetesen az end- to- end recruitment mellett még az alábbi feladatokban is várják a támogatásodat:

  • HR folyamatok fejlesztésében (onboarding, learning and development...)
  • Tréningek nyomon követésében
  • Employer brandingben
  • HR projektekben
Követelmények

Téged keresünk ha:

  • Rendelkezel egyetemi végzettséggel
  • Magabiztosan, közel felsőfokon beszélsz angolul
  • Van már legalább 3 év tapasztalatod IT recruitmentben

Ha ezek mind megvannak benned és készen állsz arra, hogy egy nemzetközi csapat tagjaként kutasd az IT szakembereket, akkor JELENTKEZZ!

Előnyök

Amiért megéri pályáznod:

  • Létrehozhatsz bármit, amit szeretnél, folyamatokat újíthatsz meg, találhatsz ki és közvetlenül az IT vezetővel dolgozhatsz
  • Csábító alapbér
  • Éves bónusz
  • Legalább heti 2 nap home office lehetőség