IT Szolgáltatási Menedzser

Referencia
100-15-43015

Nemzetközi biztosító IT szolgáltató leányvállalata részére keresünk

kollegát.

Feladatok:

  • Data platformhoz kapcsolódó IT szolgáltatások megvalósításának színvonalas biztosítása globálisan, “software as a service” koncepció alkalmazása
  • Dokumentációk elkészítése, napra készen tartása
  • Kapacitástervezés
  • Az elvárt üzemeltetési szintnek megfelelő folyamatos működés biztosítása (Linux, Oracle, SAS)
  • Projekt koordináció
  • Költségtervezés és figyelés, területhez kapcsolódóan pénzügyi forecast-ok készítése, P&L
  • Szolgáltatásokhoz kapcsolódó IT auditokban és kockázatelemzésekben történő részvétel, azok támogatása
Követelmények

Elvárások:

  • IT szolgáltatásmenedzsment területetén szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • SaaS ismerete
  • ITIL ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Előny: adatbázis ismerete, SAS tapasztalat
Előnyök

Amit ajánlunk:

  • Nemzetközi háttér és csapat
  • Modern infrastruktúra
  • Work-life balance, sok home office lehetőség
  • Versenyképes bérezés, egyéni célokon alapuló bónusz
  • Széleskörű képzési csomag