IT Recruiter

Referencia
4-14-40095
Pozícióleírás megtekintése

Saját csapatunkba keresünk IT Recruitert.

Amennyiben van már legalább 1 év tapasztalatod IT toborzásban, nem riasztanak el azok a szavak mint C#, AWS, Power BI vagy SCCM, ellenben kihívásként tekintesz rájuk, akkor nálunk a helyed.

A csapat:

5 Fős csapatunkba keressük, új senior kollegánkat ahol egyrészről két szuper sourcer támogatná a munkádat, másrészről két junior kolléga mentorálásában segíthetnél be.

Feladatok:

  • Toborzás és kiválasztási folyamat teljes körű menedzselése
  • Interjúk levezetése, szakmai vezetőkkel való konzultáció egészen a profil kialakításától/megértésétől az ajánlat kiadásáig
  • Kreatív, hatékony toborzási módszerek ismerete, új jelöltforrások, módszerek felkutatása
  • Nyitottság az IT toborzási technikák újdonságaira, out of the box megközelítés
  • Adatbázisok karbantartása
  • Employer branding projektekben való részvétel
Követelmények

Amivel segítheted a csapat munkáját:

  • Teljeskörű IT toborzásban szerzett legalább 1 év VAGY 1-3 éves tapasztalat egyéb területen szerzett recruitment tapasztalat
  • Proaktivitás, kitartó és precíz munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Folyékony angol nyelvtudás
Előnyök

Amire számíthatsz:

  • Alapbér + jutalék, ami havi rendszerességel kerül kifizetésre (felső és alsó határ nélkül)
  • Támogató vezető és szakértő csapat
  • Dinamikus, kihívásokkal teli feladatkör
  • A magas fokú szakmaiság mellett a jó hangulat garantált