Irodavezető / Pénzügyi asszisztens

Referencia
1-1-39765

Lételemed a pörgés? Szeretsz tenni-venni, szervezkedni? Rendelkezel 1-2 éves tapasztalattal irodavezetői munkakörben? Jól bánsz a szavakkal és középfokú angol nyelvtudásod is magabiztosan használod?

Ha a válasz igen, ezt a lehetőséget csak Neked találták ki!

Milyen feladataid lennének?

  • az iroda gördülékeny működéséhez kapcsolódó feladatok ellátása,
  • céges utazások, rendezvények szervezése,
  • oktatások szervezése,
  • pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása (számlaiktatás, egyszerűbb könyvelési feladatok)
  • az ügyvezető és a pénzügyi vezető támogatása adminisztratív teendőkben.
Követelmények

Amennyiben magadra ismersz az alábbiak szerint, jelentkezz, mert Te vagy akit keresünk!

  • 2 év munkatapasztalat hasonló területen,
  • tapasztalat vállalatirányítási rendszer használatában (Navision előnyt jelenthet),
  • magabiztos kommunikáció magyarul és angolul.
Előnyök

Amit a munkádért cserébe kínálnak:

  • akár azonnali kezdés,
  • családias, fiatalos, jó kedélyű csapat vár téged :),
  • kiemelkedő juttatási csomag.