Irodavezető (Budapest, 3. kerület)

Referencia
103-1-42520

Érdekel a média világa, a műsorgyártás, szeretnél belátni a kulisszák mögé?

Műsorgyártással foglalkozó nemzetközi partnerünk keresi új IRODAVEZETŐJÉT, aki az iroda zavartalan működéséért lesz felelős.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Vendégek fogadása
  • Tárgyalók előkészítése (catering bekészítése)
  • Céges rendezvények lebonyolításában való részvétel
  • Irodai rend fenntartása, kapcsolattartás a takarító szolgálattal és a karbantartókkal
  • Postázás kezelése
  • Céges autó kiadása, az ezzel járó dokumentáció kezelése, parkolóhelyek menedzselése
  • Ügyvezető munkájának segítése
  • Meetingek, külföldi utazások szervezése
  • Riportok készítése, adhoc jellegű adminisztratív feladatok
Követelmények

Sikeres lehet a pályázatod, ha:

  • Középfokon használod az angol nyelvet (szóban és írásban is)
  • Pozitív, támogató attitűd jellemez
  • Fontos számodra az igényesség
Előnyök

Miért érdemes pályáznod?

  • Alapbéreden felül éves bónusszal is számolhatsz
  • Beleláthatsz egy műsor készítésének kulisszái mögé
  • Egy igényes, budai irodába érkezhetsz
  • Fiatalos, támogató vezetőkkel dolgozhatsz együtt