IRODAI ÉS LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Referencia
1-1-39602

Nemzetközi vegyipari ügyfelünk kis létszámú, ám nagyon barátságos és családias csapatába keresünk Irodai és Logisztikai Assziszens pozícióba kollégát Mogyoródra.

Milyen feladatok várnának rád az új helyeden?

  • számlázás, telefonos kapcsolattartás,
  • adminisztratív támogatás,
  • készletnyilvántartás, EKAER engedélyek kezelése,
  • fuvarszervezés,
  • vevőkintlévőségek kezelése,
  • raktározási folyamatok támogatása.
Követelmények

Mi kell ahhoz, hogy tiéd legyen az állás?

  • folyékony angol nyelvtudás,
  • 1-2 éves tapasztalat hasonló (adminisztratív, irodai asszisztencia) pozícióban,
  • előny ha rendelkezel SAP tudással.
Előnyök

Mit nyersz vele?

  • piac feletti alapjövedelem,
  • bónusz az alapfizetés mellé
  • megbízható, nemzetközi háttér,
  • jó kedvű, családias csapat, akik már nagyon várnak!
  • napi szinten használhatod nyelvtudásodat
  • megismerkedhetsz a vegyipar rendkívül érdekes világával, így gyártó céges tapasztalatot is szerzel
  • ha környékbeli vagy, közel doglozhatsz a lakóhelyedhez, mégis budapesti kompenzációval számolhatsz