Irodai asszisztens - angol nyelvtudással

Referencia
103-1-42534

Keresem azt a kiváló angol nyelvtudással rendelkező, mások támogatásában már pár éves tapasztalattal rendelkező lelkes munkavállalót, aki szívesen dolgozna egy színvonalas iroda kifinomult csapatának szorgos, lelkiismeretes tagjaként.

Az iroda:

Budapest belvárosában egy gyönyörű irodaépületben található.

A csapat:

Nemcsak szakmailag kiemelkedő, hanem összetartó és segítőkész is, korban és nemben is változatos.

A feladat:

szakmai támogatás, adminisztráció, dokumentumkezelés, kapcsolattartás.

Feladatokról bővebben:

  • Titkársági és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Jogi nyilvántartások készítése, karbantartása
  • Gépírás diktálás után
  • Ügyvédek napi időbeosztásának koordinációja
  • Angol és magyar nyelvű üzleti levelek, telefonok kezelése
  • Irodai adatbázis kezelése
Követelmények

Fontosabb elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • legalább 3 év tapasztalat asszisztencia területén,
  • 10 ujjas vakon gépírás,
  • kitűnő számítógépes ismeretek.
Előnyök

Feltétlen érdemes jelentkezni, mert:

  • egy remek fejlődési lehetőség kiváló szakemberek mellett,
  • az alapfizetés mellett számíthatsz cafetériára, egészségügyi szolgáltatásra és home office lehetőségre is,
  • mindehhez inspiráló, gyönyörű irodai környezetet biztosítanak,
  • segítőkész csapattal és kiváló mentorral segítik egymás mindennapjait.