Ipari mérnök

Referencia
101-10-42701

Az egyik autóipari partnercégünkhöz keresünk Ipari mérnök pozícióba kollégát.

Ha otthonosan mozogsz a gyártás világában és csatlakoznál egy nemzetközi és modern vállalathoz, ahol fejleszthetnéd szakmai tudásod, akkor ez a lehetőség Neked szól !

Milyen feladatok várnak Rád ebben a pozícióban ?:

  • Kapacitástervezés és alaprajz optimalizálás;
  • Optimális raktárkészlet fenntartása;
  • Gyártási és anyagköltség csökkentés;
  • Folyamatfejlesztés;
  • Gyártási tevékenység támogatása.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel ipari gépész, gyártómérnök, vagy műszaki menedzser végzettséggel.
  • Szereztél már 2-3 év releváns szakmai tapasztalatot.
  • Felsőfokú angol nyelvtudásod van.
Előnyök

Amit partnerünk kínál cserébe:

  • részese lehetsz egy igazán befogadó multi-kulti vállalati közegnek megannyi előnnyel és béren kívüli juttatással,
  • költözés esetén albérlet és lakhatási támogatás, ingázás esetén céges buszjáratot biztosítanak (Budapestről és a környező településekről), illetve ha inkább autóba pattannál, akkor nettó 25 Ft/km-rel támogatják a költségeket
  • helyi meleg étkezési lehetőséget kínálnak számodra, ráadásul 2 fogásos, választható menüvel,
  • bónusszal és cafeteriával gazdálkodhatsz.