IP Network Operations Engineer

Referencia
100-10-43288-1

IP Network Operations Engineert keresünk partnerünk számára, aki birtokolja és üzemelteti az egyik legnagyobb távközlési hálózati infrastruktúrát Magyarországon.

Feladatok:

  • A teljes IP-hálózat és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások üzemeltetése, karbantartása
  • Az IP-hálózat karbantartási tevékenységeinek végrehajtása (hibaelhárítás, vészhelyzetek kezelése)
  • Migrációs tevékenységek előkészítése, koordinálása és végrehajtása, dokumentációk készítése
Követelmények
  • IP hálózati rendszerekben, tűzfalakban használt főbb technikákban való jártasság
  • Minimum 2 év tapasztalat az IP hálózati technológiák működtetésében
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
Előnyök
  • Bónuszrendszer
  • Egészségbiztosítás
  • Magánegészségügyi ellátás (számos szolgáltató és csomag közül lehet választani)
  • Cafeteria amely bérként is kiutalható
  • Home Office támogatás