Indirekt Beszerzési Vezető (céges autóval)

Referencia
4-20-40099

Bővülés alatt álló partnerünk technológiai fejlesztéseket végez, csapatukat szeretnék erősíteni egy olyan kollégával aki az INDIREKT BESZERZÉST szakmailag tudná vezetni.

Helyszín: Pécs

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • a magyarországi gyártóegység és kereskedelmi központ indirekt beszerzését (elsősorban szolgáltatások pl. üzemi étkezde) fogja operatívan vinni a regionális Procurement Business Manager irányítása alatt
  • a meglévők mellett új beszállítókat kutatsz fel, versenyezteted őket és tárgyalsz az árakról is,
  • kiépíted a megfelelő és legoptimálisabb beszállítói kört,
  • a hatékonyságot szem előtt tartva építed ki a folyamatokat és folyamatosan fejleszted azokat,
  • a megadott KPI-ok alapján feladatod lesz az átfutási idők csökkentése illetve SLA-knak megfelelő betartatása, szerződések kezelése, megtakarítások növelése,
  • kb. heti 1 alkalommal a budapesti irodában egyeztetni fog a pénzügyi vezetővel a tervek alakulására, stratégiai döntésekre vonatkozólag
Követelmények

Jó esélyed van az állás elnyerésére, ha:

  • legalább 3 évet beszerzési területen töltöttél már gyártócégnál (preferáltan indirekt területen)
  • jártas vagy a stratégiai beszerzésben, ártárgyalásak vezetésében, tendereztetésben,
  • hazai beszállítói piac nem ismeretlen a számodra és tudod milyen sourcing módszerek szükségesen a sikeres munkádhoz,
  • tudatosan építed fel a sourcing stratégiádat és lépéseidet,
  • erős tárgyalástechnikai készséggel rendelkezel,
  • tárgyalóképesen beszél angolul (külföldi beszállítókkal, kollégákkal, közvetlen felettessel kell kommunikálni).
  • céges autó jár a pozícióhoz a kimagasló juttatási csomag mellett (magánhasználatra is)
  • multinacionális, biztos hátteret nyújtanak
  • mátrix szervezet lévén az előrelépési lehetőségek is adottak
  • felelősségteljes munkakört tölthetsz be.

3 ok, amiért érdemes a Graftonon keresztül jelentkezni:

  • Hasznos tanácsokkal látjuk el, mind a CV-vel, mind pedig az interjúval kapcsolatosan (természetesen ingyen)
  • Azért vagyunk, hogy gördülékenyebben, gyorsabban lezajlódjon a kiválasztási folyamat és abban biztos lehet, hogy kapni fog visszajelzést, akár pozitív, akár negatív kimenetelről van szó
  • Amennyiben a nálunk történő beszélgetés után úgy érzi, hogy mégsem szeretne pályázni, akkor sincs semmi gond, így legalább később már könnyebben tudjuk megkeresni elképzeléseihez passzoló lehetőségekkel