HR vezető - Lábatlan

Referencia
1-14-41084

Multinacionális, termeléssel foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új HR vezetőt.

HR vezetőként az alábbi feladatokban számítanak RÁD:

  • Biztosítani a munkaviszonyt érintő témák és intézményi kapcsolatok kezelését a hatályos jogszabályokkal és szerződéses rendelkezésekkel összhangban
  • Biztosítani az emberierőforrás-gazdálkodással kapcsolatos irányítási folyamat megfelelő és hatékony ellenőrzését, különös tekintettel a bérszámfejtésre
  • Támogatni a vállalati osztályokat a HR terv kidolgozásában
  • Biztosítani a munkaerő toborzási folyamat megfelelő és hatékony lebonyolítását
  • Támogatni az Operatív Vezetőt és a Termelésirányítási Vezetőt a szakszervezeti képviselőkkel való kapcsolattartásban
  • Koordinálni a munkahelyi egészségvédelemmel és biztonsággal kapcsolatos tevékenységeket
  • Aktívan közreműködni az összetartást és együttműködést preferáló munkakörnyezet fenntartásában és fejlesztésében
Követelmények

Ha az emberség, őszinteség és a felelősség szerinted is a top 3 alapérték, akkor már csak alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

  • legalább 4,5- 5 év HR vezetőként szerzett tapasztalat
  • magabiztos, közel felsőfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban is, hiszen mindennap szükség lesz rá)
  • Ne okozzon gondot az irodai jelenlét
Előnyök

Amire az alapbéren felül számíthatsz:

  • külföldi tréning lehetőség
  • cafetéria
  • bejárási támogatás