HR Vezető

Teljes munkaidős
Teljes otthoni munkavégzés
Részben otthoni munkavégzés
Referencia
103-14-43253

Saját csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

HR Vezető

Kik vagyunk mi?

Cégünk, Magyarország egyik vezető munkaerő- közvetítő és kölcsönző vállalata. A BBJ listáján a harmadik helyet foglaljuk el és folyamatosan azon dolgozunk, hogy a legjobb minőségben tudjuk kiszolgálni a megrendelő partnereinket a három leányvállalatunkkal: Wyser, Grafton, GI. Az elmúlt években folytonos növekedésben vagyunk és eszünkbe sincs megállni! ;)

A szerveztünk HR vezetőjeként az alábbi feladatokban számítunk a támogatásodra:

  • Teljes körű HR stratégia kidolgozásában és végrehajtásában az üzletágak számára
  • Vezetők támogatása az üzleti célok megvalósulásában HR szempontból
  • A meglévő képzésfejlesztési rendszer összehangolásában, továbbfejlesztésében, strukturálásában
  • Employer Branding stratégia kialakításában és megvalósításában a vállalat számára
  • Munkavállalói elégedettség növelésében, illetve a lehetséges konfliktusok kezelésében és az előléptetések támogatásában
  • A HR budget megtervezésében és kontrolljában
  • Béradatok elemzésében és piaci trendek követésében a kompenzációs stratégia és politikák hatékony támogatása érdekében

Ha úgy érzed, hogy ezeket a feladatokat RÁD szabtuk és proaktív ötletekkel, lendülettel érkeznél HOZZÁNK, akkor JELENTKEZZ! :)

Követelmények

Amire mindenképpen szükséged van, hogy TE legyél az új csapattag:

  • Legalább 5 éves tapasztalatra a HR területén, seniorként vagy vezetőként
  • Munkajog és a munkaügyi szabályozás terén szerzett naprakész ismeretekre
  • Képzésfejlesztés, trainingek kidolgozásában és megtartásában szerzett tapasztalatra
  • Kiváló problémamegoldó és döntéshozó képességre
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készségre
  • Örömödet leled az önálló munkavégzésben és a csapatmunkában is egyaránt
  • Rugalmasságra és alkalmazkodóképességre
  • Proaktív hozzáállásra a változásokhoz és az innovációhoz
  • Kiváló angol nyelvtudásra szóban és írásban

Amiért mindenképpen megéri még ma elküldened az önéletrajzodat:

  • Egy olyan csapatban fejlődhetsz tovább, ahol segítünk és figyelünk egymásra, együtt örülünk a sikereknek és küzdünk meg a nehézségekkel,
  • A nemzetközi csapat tagja leszel,
  • Partnerként tekintenek majd RÁD,
  • Rugalmasan TE oszthatod be a feladataidat,
  • Figyelünk arra, hogy a munka és a magánélet valóban egyensúlyban legyen,
  • Lehetőséged lesz arra, hogy a home office kényelméből végezhesd el a feladataidat,
  • Ha az irodában vagy, akkor pedig egy csodálatos palotába, (minden túlzás nélkül- YBL palota) érkezhetsz reggelente, ahol egy modern iroda vár: tárgyalókkal, babzsákokkal, kávéval, gyümölccsel, teákkal, alternatív tej választékokkal
  • A fantasztikus csapatépítő programokról meg ne is beszéljünk, csak azért, mert nem szeretném, hogy regényeket olvass, inkább JELENTKEZZ és elmesélem Neked telefonon vagy személyesen a részleteket! ;)