HR szolgáltatások szakértő (Makó)

Referencia
1-14-41730

Gyártási területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk HR SZOLGÁLTATÁSOK SZAKÉRTŐ pozícióba kollégát makói munkavégzéssel.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdések kezelése
  • HR Controlling tevékenység
  • Riportok készítése
  • Alkalmazottak be –és kiléptetési folyamatának támogatása
  • HR BP csapat támogatása munkajogi kérdésekben (főleg bérszámfejtés, munkaidő)
  • Munkajogi és adózási megfelelés biztosítása
Követelmények

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP és Excel ismeret
  • HR Controllingban és bérszámfejtésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
Előnyök

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Kiváló bérezés és cafeteria juttatás
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Otthoni munkavégzési lehetőség (2-3 nap/hét)