HR Specialista (munkaügy)

Referencia
4-14-41485

Van már tapasztalatod munkaügyi ügyintézésben és nem ijedsz a munkajog szó hallatán? Szívesen kamatoztatnád a tudásodat egy fejlődő szervezetben, ahol részt vehetsz a folyamatok kialakításában is? Fizikai üzletágunk közel két éve indult útjára és a csapat azóta is folyamatosan bővül. Legyél Te a 11.kolléga és dolgozz egy igazán jó csapatban, kiemelten fontos pozícióban, mint

HR MUNKAÜGYI SPECIALISTA

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Munkaügyi folyamatok kialakításában és megvalósításában való aktív részvétel
  • Kölcsönzött szellemi és fizikai állomány kezelése
  • Munkavállalók ki- és beléptetése
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése és kimutatások készítése
  • Személyügyi anyagok kezelése
  • Partnercégekhez való kiutazás, helyszíni ügyintézés
  • Kapcsolattartás a toborzási részleggel, a kölcsönzéses partnerekkel, a bérszámfejtő céggel és a kölcsönzött munkavállalókkal
Követelmények

Amennyiben az alábbiak igazak Rád, jelentkezz és beszélgessünk részletesebben a pozícióról:

  • Van már legalább 2 év releváns tapasztalatod
  • Jártas vagy minimum 100 fős munkavállalói állomány kezelésében (akár belsős akár kölcsönzött)
  • Alapos ismereteid vannak a munkaügyi folyamatok elvégzéséhez szükséges jogszabályi háttérről
  • Az írásbeli angol nyelvű kommunikáció nem okoz gondot számodra
  • Rendelkezel jogosítvánnyal és szoktál is vezetni
  • Előny, ha Bér-és TB ügyintéző végzettséggel rendelkezel
Előnyök
  • Egy új, dinamikusan fejlődő üzletághoz csatlakozhatsz
  • Nem egy kész rendszerbe kell "beleülni", részt lehet venni a folyamatok kialakításában és fejlesztésében is, az építkezésbe beleviheted a saját tapasztalataid alapján az ötleteidet, amik meghallgatásra lelnek majd

Ezen kívül ami még mellettünk szól:

  • Startup hangulatú, jól felszerelt belvárosi iroda az Ybl Palotában
  • Egy profi, de laza csapat, akik támogatni fognak a szakmai fejlődésben
  • A munkát nem időben, hanem feladatokban mérjük. Ha valami elintézni valód adódik, rugalmasan tudjuk kezelni a munkaidőt
  • Adott a home office lehetősége, de nem kötelező és a jó társaság miatt a legtöbben rendszeresen bejárunk az irodába
  • Szeretjük a közös programokat, csapat és céges szinten is számos spontán és előre szervezett esemény vár itt Rád!