HR Specialista- Képzés és fejlesztés- Sopronkövesd

Kapcsolat
Szegedi Vivien
Referencia
103-14-42851

Sopronkövesdi partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

HR Specialista- Képzés és fejlesztés

Feladatok:

  • Képzési igények meghatározása a szakmai területek bevonásával
  • Éves képzési terv összeállítása, költségvetés nyomon követése
  • Képzési anyagok kidolgozása, oktatóanyagok összeállítása és fordítása
  • Együttműködés az oktatási intézményekkel
  • Oktatási és fejlesztési szabványok ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Belső tréning program folyamatos karbantartása, naprakészen tartása

Ha jártas vagy a felsorolt feladatokban és a szíveden viseled a munkavállalók fejlesztését és a tehetségek gondozását, akkor mindenképp JELENTKEZZ!

Követelmények

Amire szükséged van:

  • Legalább 2 év tapasztalatra, képzés és fejlesztés területen
  • Tréneri tapasztalatra
  • Felsőfokú, magabiztos angol nyelvtudásra szóban és írásban is
  • Proaktivitásra, határozottságra és kreativitásra
Előnyök

Amire biztosan számíthatsz az alapbéren felül:

  • Home office lehetőségre (a betanulás után)
  • Bejárási támogatásra
  • Étkezési támogatásra
  • 13. havi fizetésre