HR munkatárs- 11. kerület

Referencia
103-14-41893

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba új munkatársat:

HR Munkatárs

Ebben a pozícióban az alábbi feladatok várnak RÁD:

  • munkaviszony létesítésével, módosításával, megszűntetésével kapcsolatos feladatok önálló elvégzése
  • munkaszerződés, munkaszerződés-módosítás elkészítése
  • munkaköri leírások elkészítése
  • munkavállalói nyilvántartás naprakész vezetése
  • havi bérszámfejtés előkészítése
  • havi riportok, kimutatások készítése
  • dolgozók kérdéseinek szakmai megválaszolása
  • részvétel a toborzás és kiválasztási feladatok ellátásában
  • aktív részvétel a csapatmunkában, nemzetközi projektek támogatása
  • HR igazgató munkájának támogatása
Követelmények

Miért leszel TE a tökéletes jelölt a pozícióra?

  • ...mert felsőfokú végzettséged van személyügyi szakirányon
  • ...mert felsőfokon beszélsz angolul
  • ...mert van már legalább 4 év tapasztalatod hasonló feladatkörökben

Ha magadra ismertél nincs más dolgod, mint JELENTKEZNI! :)

Előnyök

Amire pedig biztosan számíthatsz az alapbéren felül:

  • Havi br. 25 000 HUF cafetéria
  • Éves bónusz
  • Telefon
  • Home office lehetőség