HR Munkatárs

Referencia
1-14-41375

Szeretsz a HR területtel átfogóan foglalkozni? Színes, izgalmas, sokrétű feladatokra vágysz? Jó csapatjátékos vagy? Tudsz, és jól is kommunikálsz az emberekkel? Az európai piacon vezető szerepet betöltő gyártópartnerünk, akik műanyag- és vegyipari alapanyagokat gyártanak, keresi újdonsült munkatársát, aki az onboarding folyamatokért lesz felelős.

Milyen feladatokra számíthatsz:

  • új alkalmazottak integrálása a szervezetbe és kultúrájába,
  • kézikönyvek, irányelvek, jelszavak stb. biztosítása a belépők számára,
  • új alkalmazottakkal kapcsolatos papírmunka összegyűjtése és kitöltése, beleértve a szerződéseket és a titoktartási megállapodásokat is,
  • új és jelenlegi alkalmazottakkal való folyamatos kapcsolattartás,
  • termék- és cégbemutatók, prezentációk szervezése,
  • kilépő interjúk szervezése és koordinálása
Követelmények

Mi tesz Téged nélkülözhetetlenné:

  • rendelkezel HR területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalattal
  • felsőfokú HR vagy gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • jól ismered a munkaügyi jogszabályokat,
  • szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
  • nem jelent problémát számodra az angol nyelvű kommunikáció
Előnyök

Új munkahelyed az alábbiakat kínálja:

  • Kiszámítható, fix fizetés, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz
  • Cafetéria, hogy feltöltődhess
  • Bejárás támogatás
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Egy innovatív, stabil vállalat tagja lehetsz
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos és izgalmas feladatok