HR Gyakornok - Határozott időre (akár pályakezdőknek is)

Referencia
1-14-39736

Kezd HR-es karrieredet egy nemzetközi nagyvállalatnál! Targoncák és raktártechnikai gépek gyártásával foglalkozó partnercégünk keres új munkatársat határozott időre dunaharaszti telephelyére az alábbi pozícióba:

HR Gyakornok

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Részvétel adminisztratív jellegű és fejlesztési folyamatokban;
  • Toborzási folyamat adminisztrációja, egyeztetés a jelöltekkel, visszajelzés a jelölteknek;
  • Bérszámfejtés előkészítéséhez adatok begyűjtése, egyeztetése;
  • Belépő-kilépő folyamatok kezelése;
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok megszervezése az üzemorvossal;
  • Munkaügyi dokumentumok frissítése;
  • Irodaszerek megrendelése, beszerzések;
  • Reportok, kimutatások készítése;
  • Trainee program kidolgozásban való részvétel.
Követelmények

A sikeres pályázó, az alábbiakkal rendelkezik:

  • Jelenleg folyamatban lévő vagy befejezett HR tanulmányok;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook);
  • Iránymutatás alapján önálló munkavégzésre való képesség;
  • Jó kommunikáció készség;
  • Agilis, nyitott személyiség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás.
Előnyök

Amit ügyfelünk kínál:

  • Motiváló bérezés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Érdekes, komplex feladatok;
  • Rugalmasság;
  • Családias, kis csapat;
  • Munkaidő: Heti 40 óra; H-CS: 7:30 - 16:00, P: 7:30 - 13:30 (ebben a cég tud rugalmas lenni bizonyos szintig);
  • Határozott idejű, 3 hónapos szerződés;
  • Munakevégzés helye: Dunaharaszti Ipari Park.