HR gyakornok

Teljes munkaidős
Részmunkaidős
Referencia
4-1-40491

Pörgős munkakör, unalommentes hétköznapok. Ha néha nem épp a feladat, akkor a csapattagok tesznek róla, hogy ez így legyen. :)

HR GYAKORNOK pozícióba keressük új kollégánkat, aki kék-galléros munkaerő toborzás kapcsán fog segíteni.

Ha nappali/levelező tagozatos vagy, de ha már esetleg épp végeztél a sulival és szeretnél HR területen valós tapasztalatokat szerezni, várjuk jelentkezésed!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Jelölteket fogsz felkutatni különböző adatbázisokban, majd telefonos egyeztetés alapján felméred, hogy ki mennyire alkalmas az adott pozíció betöltésére. (Mivel változatos pozíciókra fogsz keresni, ez számodra is sok újdonságokat rejthet)
  • Interjúk leszervezése, ezek folyamatos adminisztrációja is a mindennapok részét fogják képezni
  • Emellett Te is részt vehetsz interjúkon, kisebb-nagyobb toborzási események menedzselésén

Helyszín: Budapest 5. kerület

Követelmények

Ami szükséges mindehhez:

  • Talán a legfontosabb, hogy lássuk rajtad az akarást és a lelkesedést (Elég pörgősek, túlbuzgók a csapattagok is, szóval a motiváció erre biztosan meg lesz, csak a ritmust kell majd felvenned.)
  • Középfokú angol nyelvtudás (Írás és olvasás szintjén fogsz vele főleg találkozni, de ha beszélni is tudsz és mersz is, az pluszpont.)
  • Hosszú távon el tudd magad képzelni a HR szakmában
  • Minimum 4 nap, azaz 32 óra vállalása szükséges.
  • Előny, ha van jogosítványod.
Előnyök

Szuper lehetőség, mert:

  • Tudjuk, hogy pályakezdőként sokat kell még tanulnod, de gyakorlatban, valós példákon keresztül talán könnyebb, nem gondolod? :)
  • Olyan emberekkel leszel körülvéve, akiktől szakmailag is sokat tanulhatsz
  • Itt biztosan érezni fogod a munkád fontosságát és láthatod magad előtt a lehetséges karrier utakat
  • A pozícióhoz gyakornoki bérszint társul, de fejlődéseddel együtt ez is alakulni fog
  • Természetesen ha valami intéznivalód, sulis dolgod adódik, rugalmasan tudjuk kezelni a munkaidőt
  • Sok szervezett és spontán közös program vár Rád