HR Generalista - Szigetszentmiklós

Referencia
103-14-41987

Nem okoz gondot, hogy csapatban dolgozz, mégis önállóan is megállod a helyed? Kommunikációban van az erősséged és szenvedélyed a toborzás?

Akkor lehet, hogy ezt a pozíciót pont neked találták ki!

Az alábbi feladatokban játszatsz kulcsszerepet:

  • fizikai toborzási folyamatok végigkísérése, interjúztatás, ügynökségekkel való kapcsolattartás;
  • képzésfejlesztések támogatása;
  • ki és beléptetési feladatok ellátása;
  • teljesítményértékelések ellátása;
  • munkavállalókkal való kapcsolattartás.
Követelmények

Amit partnerünk fontosnak tart:

  • azonos munkakörben szerzett 3 éves releváns tapasztalat;
  • magabiztos fellépés, motiváció és elkötelezettség a HR szakma iránt;
  • önállóság, precizitás mégis csapatjátékosság;
  • magabiztos angol nyelvtudás
Előnyök

Amivel a partnerünk vonzóvá teszi ezt a pozíciót:

  • kiemelt bérezés;
  • összetartó és valóban családias csapat;
  • emberi és tapasztalt HR vezetővel dolgozhatsz együtt, aki támogatja a fejlődésedet;
  • megbecsült pozíció a társaság szervezetében;
  • hosszú távú, stabil lehetőség