HR Generalista - Jászberény

Kapcsolat
Szegedi Vivien
Referencia
103-14-42832

Az egyik, Jász- Nagykun- Szolnok megyében található gyár számára keresünk egy precíz, rendszerezett, emberközpontú munkatársat, az alábbi pozícióba:

HR Generalista

Feladatok:

  • Teljes HR folyamat koordinálása,
  • Toborzás- kiválasztás (fizikai terület),
  • Beléptetés és kiléptetési folyamatok előkészítése, lebonyolítása,
  • Napi kapcsolattartás a munkavállalókkal (fizikai)
  • Bérszámfejtés előkészítése,
  • HR rendszer napra készen tartása
Követelmények

Amire szükséged van:

  • Legalább 2 év tapasztalat HR generalista vagy specialista munkakörben
  • Magabiztos, közel felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is (külföldi munkavállalók és vezetők miatt)
  • Precizitás, pontosság
  • Empátia és nyitottság a munkavállalók felé

Ne okozzon gondot, hogy be kell járnod az irodába hétfőtől péntekig!

Előnyök

Amire számíthatsz:

  • Alapbér
  • Bejárási támogatás
  • Ingyen ebéd