HR Generalista

Referencia
1-14-41145

Szeretsz a HR területtel átfogóan foglalkozni? Színes, izgalmas, sokrétű feladatokra vágysz? Jó csapatjátékos vagy? Tudsz, és jól is kommunikálsz az emberekkel?

Partnerünk fejlődő HR csapatába keresünk új kollégát.

Milyen feladatokra számíthatsz:

  • globális és helyi HR projektekben való részvétel,
  • HR folyamatok támogatása és javítása,
  • az alkalmazottak és vezetők támogatása a teljesítménymenedzsment ciklus tevékenységeiben,
  • munkaszerződés módosítások, áthelyezések, kinevezések, változások koordinálása,
  • a vállalaton belüli trendek és javaslatok kidolgozása,
  • együttmükődés a recruitment csapattal az átlátható és hatékony munkaerő-felvételi és kiválasztási folyamatok kapcsán
Követelmények

Mi tesz Téged nélkülözhetetlenné:

  • rendelkezel HR területen szerzett releváns szakmai tapasztalattal,
  • felsőfokú HR vagy gazdasági végzettséggel rendelkezel,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • nem jelent problémát számodra az angol nyelvű kommunikáció
  • kiszámítható, fix fizetés, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz,
  • cafeteria, hogy feltöltődhess,
  • bónusz lehetőség,
  • étkezési hozzájárulás,
  • 25 Ft/km, amennyiben az autós bejárást preferálod,