HR Business Partner- Gyál

Referencia
103-14-42150

Nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk HR Business Partner pozícióba új munkatársat, GYÁLRA!

Ha az a fajta HR-es vagy, aki szeret építkezni, szeret az emberekről tudni és folyamatosan kapcsolatot tartani velük (mindig van egy- két kedves szavad mindenkihez), ezek mellett proaktívan azon dolgozol, hogy a lehető legjobb munkahelyet biztosítsd a munkavállalók számára, akkor ez a TE POZÍCIÓD!

Mik lesznek a feladataid?

  • Szervezetfejlesztés
  • Toborzás- kiválasztás
  • Employer branding
  • Management csapat támogatása, fejlesztése
  • A szükséges adminisztráció elkészítése
Követelmények

Amire szükséged van:

  • Legalább 3 év tapasztalat HRBP vagy HR manager pozícióban
  • Magabiztos, közel felsőfokú angol nyelvtudás - szóban és írásban is
  • Proaktivitás
  • HR szakma iránti elköteleződés
  • Kíváncsiság az emberek iránt! ;)
Előnyök

Amiért megéri jelentkezned:

  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Home office lehetőség megegyezés szerint, de mivel IMÁDSZ emberekkel beszélgetni, ezért igyekszel a lehető legtöbb időt eltölteni velük! ;)