HR Asszisztens (toborzási fókusszal)

Referencia
4-14-40148
Pozícióleírás megtekintése
  • GraftonSpirit #goingtheextramile

Van már néhány hónap tapasztalatod HR területen? Úgy érzed jól tudsz kommunikálni és szeretnél hatással lenni mások életére?

Lelkes, tanulni vágyó, nyitott juniorok jelentkezését várjuk, akik teljes munkaidőben tudják vállalni, hogy elsajátítják a toborzás és kiválasztás világának fortélyait. Nálunk megtanulhatod mennyi mindent is jelent az az egy szó, hogy mérnök és azt is, milyen sokszínű a logisztika világa, mert elsőként ilyen pozíciók betöltésében fogod segíteni a csaptunkat.

A feladatok, amelyekre számíthatsz:

  • Kiválasztási projektek támogatása, a toborzási tanácsadókkal való szoros együttműködés
  • Lehetséges jelöltek felkutatása, első kapcsolatfelvétel és az érdeklődés felkeltése
  • Telefonos előszűrés
  • Interjúk szervezése és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Álláshirdetések készítése, feladása, nyomonkövetése
Követelmények
  • Felsőfokú tanulmányok (nem kötelező a szakirányú végzettség)
  • Legalább féléves toborzási tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Pörgős, eredményorientált munkastílus
  • Alapvető adminisztrációs készség és precizitás
  • Előny, ha érdekel a műszaki terület
Előnyök

Mire számíthatsz, ha Grafton csapatához csatlakozol?

  • Korrekt bónusz rendszerre, ahol a kifizetés havonta történik
  • A munkádhoz szükséges jól működő adatbázisra, kialakult folyamatokra és belső marketing támogatásra
  • Elméleti és on-the-job tréningekre
  • Egy profi, de laza csapatra, akik támogatni fognak a szakmai fejlődésben
  • Karrierlehetőségre - a nálunk dolgozó tanácsadók legtöbbje mind egy hasonló hirdetésre jelentkezve kezdte karrierjét :)
  • Nyitott vezetőségre, sok alulról jövő kezdeményezésre
  • Csapat szinten "escape game"-ekre, közös reggelikre és persze gyárlátogatásokra