HR asszisztens

Referencia
1-14-43391

Úgy érzed, közel áll hozzád a HR szakma és ebben tudnád igazán elképzelni magad hosszú távon?

A Gi Group csapatához csatlakozva biztos lehetsz abban, hogy jó úton indulhatsz el a cél érdekében.

Akár még nappali/levelező tagozaton lévő diák, akár már diplomát szerzett jelentkezőket várunk HR ASSZISZTENS pozícióba fizikai munkaerő-toborzásával foglalkozó csapatunkba.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Jelölteket fogsz felkutatni különböző adatbázisokban, majd telefonos egyeztetés alapján felméred, hogy ki mennyire alkalmas az adott pozíció betöltésére (mivel változatos pozíciókra fogsz keresni, ez számodra is sok újdonságot rejthet)
  • Interjúk leszervezése, ezek folyamatos adminisztrációja is a mindennapok részét fogják képezni
  • Emellett Te is részt vehetsz kisebb-nagyobb toborzási események menedzselésén
Követelmények

Ami szükséges mindehhez:

  • Talán a legfontosabb, hogy lássuk rajtad az akarást és a lelkesedést (Elég pörgősek, túlbuzgók a csapattagok is, szóval a motiváció erre biztosan meg lesz, csak a ritmust kell majd felvenned.)
  • Hosszú távon el tudd magad képzelni a HR szakmában
  • Előny, ha van jogosítványod
Előnyök

Szuper lehetőség, mert:

  • Tudjuk, hogy pályakezdőként sokat kell még tanulnod, de gyakorlatban, valós példákon keresztül talán könnyebb, nem gondolod? :)
  • Olyan emberekkel leszel körülvéve, akiktől szakmailag is sokat tanulhatsz
  • Itt biztosan érezni fogod a munkád fontosságát
  • Természetesen ha valami intéznivalód, sulis dolgod adódik, rugalmasan tudjuk kezelni a munkaidőt
  • Sok szervezett és spontán közös program vár Rád