HR adminisztrátor

Referencia
103-1-42477

Mindig is érdekelt a média és a HR világa? Profin adminisztrálsz és magas szinten beszélsz angolul?

Amennyiben igen, remek lehetőség vár Rád, ugyanis partnerünk HR adminisztrátori pozícióba keresi új munkatársát!

Mik lesznek a napi feladataid?

  • Kezeled a jelentkezéseket, dokumentumokat
  • Segítesz a tréningiek megszervezésében, megtartásában
  • Támogatod a toborzási folyamatokat
  • Tartod a kapcsolatot a többi osztállyal
  • A cél, hogy mindennel képben legyél, ami a cégnél történik!
Követelmények

Mindenképp várjuk jelentkezésed, ha:

  • Készen állsz arra, hogy napi szinten használd az angolt írásban és szóban
  • Van már legalább két év tapasztalatod adminisztrációban
  • Érdeklődsz a HR vagy az oktatás iránt
  • Szívesen csatlakoznál egy nyitott, rugalmas csapathoz
Előnyök

Mivel honorálják a munkád az alapbéren felül?

  • Céges telefonnal, laptoppal
  • Egészségbiztosítással
  • All you can move tagsággal
  • Cafetériával