HR Adminisztrátor

Referencia
103-14-42348

Megújuló energia szektorban tevékenykedő partnerünk részére keressük új kollégájukat HR ADMINISZTRÁTOR pozícióba 1 éves időtartamra, aki a képzésekért felelős csapatot fogja támogatni adminisztratív oldalról.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Képzésért felelős csapat támogatása különböző belsős projektek kezelésében
  • Management és negyedéves riportok készítése és továbbítása az érintettek felé
  • Projektek áttekintése és elemzése
  • Belső kommunikációs csapattal való együttműködés
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
Követelmények

Te vagy a tökéletes jelölt, amennyiben:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Felsőfokon beszéled az angol nyelvet, hiszen csak külföldi kollégákkal fogsz együtt dolgozni ebben a pozícióban
  • Könnyen megtalálod a közös hangot másokkal
  • Használtad már az alapvető Microsoft programokat és jól megy az adatbázis kezelés

Előnyt jelenthet, ha dolgoztál már képzési rendszerekkel.

Előnyök

Alapbéreden felül az alábbiakkal számolhatsz:

  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Munkádat Home Officeból is elláthatod (havi szinten 1-2 alkalommal szükséges bejárni a budapesti irodába)